תנאי שימוש


הבהרה חשובה:
א. אנו שומרים על זכויות היוצרים.
ב. באתר זה יש תכני וידאו מוטמעים בלבד, חלק הם טריילרים וחלק תכנים מלאים כפי שהם נמצאים באתר יוטיוב.
ג. כל התכנים מופיעים באתר youtube.com והועלו ע”י גולשים שונים (אנו לא מעלים תוכן ליוטיוב).

ד. כידוע האתר יוטיוב מספק תכני וידאו זמינים לצפייה ולהטמעתם לכל דורש.
ה. אנו לא מעלים ולא מאחסן תכני וידאו על שרתי האתר או במקומות אחרים.
ו. גם התמונות שמופיעות באתר שייכות ליוטיוב ונמצאות בשרתים youtube.com.

אם בכל זאת מצאתם תכנים שנראה לכם מהפרים זכויות יוצרים יש ליצור קשר עימנו ולאחר בדיקת הפנייה נוריד את התוכן במידת הצורך:
לפניה במייל לחץ כאן

1. אתר אינטרנט זה על כל התכנים הכלולים בו מיועד לשימוש חופשי אישי – בחינם.

2. כל הזכויות היוצרים של הסרטונים המוצגים באתר שייכים לבעלי הסרטונים אשר העלו אותם לאתר האינטרנט יוטיוב – www.youtube.com  ומאפשרים את שילובם באתרי אינטרנט אחרים.

3. כל זכויות הקניין לגבי הרעיון, התוכן הכתוב, העיצוב, העריכה והסימן המסחרי שמור באופן מוחלט לאתר ולמנהליו.

4. אין להעתיק, לשנות, לבצע, לשכפל, למכור פריטים מפריטי האתר ותכניו. כמו כן אין למכור את המידע ו/או השירותים שנמצאים באתר זה.

5. מנהל האתר אינו אחראי ואין לו שליטה ישירה על חלק מהתכנים ו/או הפרסומות המתפרסמות באתר אשר נמצאים באתרים חיצוניים. בנוסף אין למנהל האתר שליטה מידית על תכנים מסוימים אשר נכתבו או הועלו לאתר ע”י גולשים.

6. מנהל האתר יעשה ככל יכולתו כדי לדאוג שתכני האתר שאין לו שילטה ישירה עליהם או מידית יתאימו לאופי וגיל הגולשים, הן בתכנים והן במודעות המתפרסמות בו. פנייה בגין תוכן בעייתי, תישקל ברצינות ע”י מנהל האתר, אך לא תחייב אותו בכל צורה שהיא.

7. מנהל האתר שומר על זכותו למחוק או לעשות כל שינוי בתכנים או קבצים אשר נכתבו או הועלו ע”י הגולשים ללא הודעה מראש.

8. הצגת הפרסומות אינה מהווה המלצה או הבעת עמדה של מנהל האתר לגבי נכונות ו/או כדאיות המוצרים. מנהל האתר אינו אחראי לפרסומות המופיעות באתר. מנהל האתר אינו אחראי לכל נזק ו/או פגיעה ישירה ו/או עקיפה שייגרמו לגולשים, ולגולש לא תהא כל טענה או תביעה כלפי מנהל האתר לגבי המידע המפורסם או המוצג באתר.

9. כל התקשרות שיעשה הגולש עם צד שלישי המפרסם באתר, תעשה ישירות מולו וכל טענה או תביעה יופנו על ידי הגולש והמשתמש, ישירות אל הצד השלישי ממנו קיבל הצעה או ממנו קנה ולא תהיה לו כל טענה או תביעה כלפי מנהל האתר.

10. מנהל האתר שומר על הזכות לשנות או להפסיק את הפעלת האתר ללא הודעה מוקדמת. מנהל האתר אינו מתחייב כי לא יפלו תקלות בהפעלתו של האתר.

11. תנאי שימוש אלה מחייבים את הגולשים והמשתמשים. ההחלטה אם לגלוש באתר זה או לא, היא על אחריות הגולש בלבד. בעת השימוש באתר, הגולש / משתמש / המפרסם, מצהיר כי הוא מסכים לכל תנאי השימוש.

דרגו את הסרט
[Total: 1 Average: 5]


תפריט נגישות